Projektvezető

A CIVIL Zrt.

PROJEKTVEZETŐT

keres.

A 30 éves múlttal rendelkező CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. a magyarországi vagyonvédelmi cégek egyik jelentős képviselője.

Ha szeretne egy ilyen nagy múlttal rendelkező, stabil vállalat tagja lenni, csatlakozzon hozzánk.

Munkavégzés helye: 1149 Budapest, Angol utca 77.

Feladatok, amiben számítunk Önre:

  • a vagyonőri feladatok ellátásának ellenőrzése,
  • események, panaszok kivizsgálása,
  • elemzések készítése, a veszélyeztetett területek biztonsági kockázat elemzése, a Megbízóval együttműködve,
  • jelentések, kimutatások készítése,
  • statisztikai elemzések készítése,
  • oktatási anyagok készítése, oktatása,
  • vagyonvédelmi módszerek kialakítása,
  • működési rendszer elemzések és javaslatok készítése,
  • őrutasítások, munkautasítások készítése,
  • hibafeltáró- és javító intézkedések, módosító javaslatok megtétele, fejlesztések kezdeményezése,
  • folyamatos együttműködés fenntartása a vevő és az alvállalkozók kapcsolattartóival,
  • szakmai jelentések elkészítése,
  • a végrehajtott ellenőrzéseket követően kiadott vezetői utasítások határidőre történő végrehajtása.

Amit kérünk Öntől:

  • minimum 2 év vagyonvédelmi tapasztalat kereskedelmi területen,
  • 1-2 év projektvezetői és/vagy projektasszisztensi munkaköri tapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség, előny biztonságszervezői végzettség,
  • személy- és vagyonőri tanúsítvány,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Kérjük, hogy vegye figyelembe, hogy a pályázatban csak azok jelentkezését tudjuk fogadni, akik valóban megfelelnek a hirdetésben megjelölt elvárásoknak. Megértését köszönjük!

Kérjük, küldje el nekünk szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével az allas@civil.hu email címre. Köszönjük!