Távfelügyeleti diszpécser

Vagyonvédelmi vállalkozásunk

munkatársat keres

Cégünk az ország egyik legnagyobb vagyonvédelmi vállalata, több ezer ügyféllel, országos lefedettséggel működik immáron 20 éve. Ha otthon vagy a biztonságban és szeretnél elmerülni a távfelügyelet világában, jelentkezz nyitott pozíciónkra.

Feladatok, amelyekben számítunk rád:

  • vagyonvédelmi rendszerekről érkező jelzésekre történő intézkedések végrehajtása,
  • biztonsági őrök bejelentkezésének regisztrálása, dokumentálása,
  • adminisztráció,
  • telefonos ügyfélszolgálat.

Amit kínálunk neked:

A munkavégzés 24/48-as munkarendben történik. Munkádat különböző képzésekkel támogatjuk, amellyel biztosítjuk számodra a szakmai fejlődést és az eredményes munkavégzést.

Jelentkezz nyitott pozíciónkra, ha hosszú távú munkalehetőséget keresel egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál és nem megterhelő számodra a 24/48-as munkarend.

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • ha már dolgoztál 24/ 48-as munkarendben,
  • középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezel,
  • MS Office felhasználó szintű ismeretével,
  • kiváló kommunikációs készséggel,
  • ha korábbi munkáid során végeztél távfelügyeleti diszpécseri munkát vagy ügyfélszolgálati tapasztalatokat szereztél,
  • esetleg vagyonvédelemmel foglalkozó cégnél is már dolgoztál.

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a “Jelentkezem” gombra kattintva vagy az allas@civil.hu e-mail címen.