Szerződéskezelő

A CIVIL Zrt.

SZERZŐDÉSKEZELŐ

munkatársat keres.

Cégünk a CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. már 30 éve meghatározó szereplője a vagyonvédelmi piacnak.
Miért érdemes velünk dolgozni?
Dinamikus csapatunk bővüléséhez keresünk új kollégát. Mindennapjaid során érdekes, sokrétű feladataid lesznek, számítunk proaktivitásodra. Szakmai csapatunk folyamatos támogatása mellett fejlődési lehetőséget biztosítunk a számodra.

Feladatok, amelyben számítunk Rád:

  • szerződések rögzítése az EER rendszerben. (nem adatrögzítési feladat),
  • megbízói, alvállalkozói szerződés kartonjának létrehozása, objektumok, tevékenységek, árazási sorok rögzítése,
  • elszámolási csoportok képzése: ez a vevői számla alapja,
  • biztosítani, hogy mindig az aktuális szerződés alapján menjenek ki a számlák a vevők felé és a szállítóktól is a szerződésüknek megfelelő számlák kerüljenek befogadásra,
  • a már rögzített szerződések változásainak követése: új objektum, megszűnő objektum, díjak változása, más alvállalkozó végzi már a tevékenységet stb. Minden rögzítésnek szerződéses alapja kell legyen,
  • jogosultságok rögzítése,
  • szerződésnyilvántartó program ismerete, kulcs felhasználói szerepek elsajátítása.

Rád van szükségünk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • 1-3 éves adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat,
  • középfokú végzettség (előny: gazdasági, pénzügyi),
  • haladó MS Office ismeretek, kiemelten Excel ismeretek,
  • magas fokú koncentrációs képesség
  • monotonitástűrés,
  • alaposság,
  • kiváló kommunikációs készség.

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a “Jelentkezem” gombra kattintva.