Személy-és vagyonőr

Szeretnél munkahelyet váltani, de eddig nem volt lehetőséged?

Mozgalmas és érdekes munkahelyet keresel?

Dolgozz nálunk!

Cégünk, a CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. 30 éve a vagyonvédelmi szolgáltatások meghatározó szereplője. Több száz család számára nyújt stabil, hosszú távú munkát és kiszámítható jövedelmet. Munkahelyei fejlesztésével kiemelkedik versenytársai közül. Innovatív és munkavállaló barát.

Munkavégzés helye: Pécs

Miért jó nálunk csapattagnak lenni?

  • 24 órás és 12 órás szolgálati beosztás,
  • cafeteria-t, élet- és balesetbiztosítást nyújtunk a számodra,
  • korszerű és minőségi munkaruházat,
  • hosszú távú együttműködési lehetőség,
  • egy elhivatott szakmai csapat tagja leszel,
  • rengeteg tapasztalatot szerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget adunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben,

Pár feladat, amiben számítunk Rád:

  • PTE vagyonvédelmi feladatainak ellátása,
  • betegek, látógatok útba igazítása,
  • intézmény szintenkénti ellenőrzése,
  • az intézmény külső területeinek ellenőrzése, különös tekintettel a tűzoltó út forgalmára,
  • a munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása.

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel az alábbi képesítésekkel, képességekkel:

  • OKJ-s személy és vagyonőri képesítés,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • jó fizikai állóképesség,
  • számítógépes alapismeretek (excel, word),
  • megbízható, pontos munkavégzés,
  • magabiztos fellépés,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • ápolt, igényes megjelenés.

Számítunk Rád! Jelentkezz hozzánk!

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva. Toborzási adatkezelési tájékoztató