Számlázási ügyintéző

A CIVIL Zrt.

SZÁMLÁZÁSI ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRSAT

keres.

Cégünk a CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. a folyamatos innovációnak köszönhetően már 30 éve meghatározó szereplője a magyarországi vagyonvédelemnek, ahol szolgáltatások széles skáláját biztosítja a megrendelőknek. Csapatunk bővítése céljából keressük új munkatársunkat.

Amit kínálunk:

Ez egy teljes munkaidős, felelősségteljes munkakör egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben, ahol az eredményorientáltság van a fókuszban. Ha szeretnél egy olyan csapathoz tartozni, ahol a precíz, lelkiismeretes munkát megjutalmazzák, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok:

  • számlázás (szolgáltató cég tevékenységének számlázása forintban és kisebb mértékben ingatlanbérlet számlázása),
  • bankkönyvelés (elsősorban forint),
  • fizetési felszólítások és éves egyenlegközlők kezelése,
  • éves könyvvizsgálat során információk biztosítása a könyvvizsgáló felé.

Amire szükségünk van:

  • középfokú közgazdasági végzettség,
  • 3 - 5 éves tapasztalat,
  • MS Office felhasználó szintű ismerete.

Kérjük, vedd figyelembe, hogy a pályázatban csak azok jelentkezését tudjuk fogadni, akik valóban megfelelnek a hirdetésben megjelölt elvárásoknak. Megértésedet köszönjük!

Szakmai önéletrajzodat, bérigény és pozíció megjelölésével várjuk az allas@civil.hu email címre.