Pályázati és vevőkapcsolati referens

A CIVIL Zrt.  vagyonvédelmi vállalkozásunk

 munkakörben hirdet felvételt.

A CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. a magyarországi vagyonvédelmi cégek egyik jelentős képviselője, amely negyed évszázada szolgáltatások széles skáláját nyújtja a megbízók értékeinek megvédése érdekében.

 Ha szeretne egy nagy múlttal rendelkező, stabil vállalat tagja lenni, jelentkezzen hozzánk.

Amit kínálunk Önnek:

Olyan vállalati kultúrában dolgozhat, ahol az eredmények önmagukért beszélnek. Fejlődési lehetőséget garantálunk és igényes munkahelyi környezetet. Munkatársaink több évtizedes, kiváló szakmai tapasztalattal rendelkeznek, amellyel biztosítják a vállalat stabilitását.

Feladatok, amiben számítunk Önre:

  • közbeszerzési és magánpiaci beszerzési eljárások, ajánlatkérések figyelemmel kísérése, kezelése,
  • helyszín bejárásokon való aktív részvétel,
  • kockázat- felmérés, elemzés és értékelés elkészítésében való együttműködés a projektvezető munkatársakkal,
  • ajánlatok, árajánlatok, díjkalkulációk dokumentumai elkészítése,
  • potenciális és meglévő ügyfelekkel, partnerekkel történő teljes körű kapcsolattartás,
  • díjkövetés- és díjmódosítások koordinációja,
  • értékesítéssel összefüggő adminisztráció elvégzése,
  • szerződéstervezetek véleményezése és előkészítése, kontrollja, riportok készítése.
Amit kérünk Öntől:
  • legalább középfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi, műszaki),
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • MS Office magas szintű használata,
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.

Kérjük, hogy vegye figyelembe, hogy a pályázatban csak azok jelentkezését tudjuk fogadni, akik valóban megfelelnek a hirdetésben megjelölt elvárásoknak.

Megértését köszönjük!

Szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével várjuk a csorbarezgo.cintia@civil.hu email címre.