Őrzési referens

Csatlakozz hozzánk, és légy egy nagy múltú vállalat csapatának tagja!

A CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt.

munkatársat keres.

Cégünk a magyarországi vagyonvédelmi cégek egyik jelentős képviselője, aki negyed évszázada szolgáltatások széles skáláját nyújtja a megbízók értékeinek megvédése érdekében.

Feladatok, amik Rád várnak:

  • személy és vagyonőri feladatok ellenőrzése kereskedelmi egységekben,
  • események kivizsgálása,
  • kockázatelemzések készítése a szolgáltatási területekre,
  • heti, havi jelentések, kimutatások dokumentálása,
  • vagyonvédelmi oktatások végrehajtása, oktatási anyagok készítése,
  • az üzlet őrzés során keletkező rendőrségi feljelentések esetleges ügyintézése.

Amit tőled kérünk:

  • érettségi,
  • személy- és vagyonőri végzettség,
  • érvényes vagyonőri igazolvány,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office felhasználó szintű ismeret,
  • 1-2 éves kereskedelmi egységek vagyonvédelmében szakmai tapasztalat,
  • magas kommunikációs képesség szóban- és írásban egyaránt,
  • utazási hajlandóság.

Amiért érdemes velünk dolgoznod:

  • egy elhivatott szakmai csapat tagja leszel,
  • kihívásokkal teli munkakört tölthetsz be,
  • a mindennapi munkádban változatos feladatok várnak rád,
  • szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk számodra,
  • a munkaidődet magad osztod be.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1149 Angol utca 77.

Jelentkezem gombra kattintva küldd el szakmai önéletrajzod bérigényeddel