Operátor

Cégünk, a CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. 30 éve a vagyonvédelmi szolgáltatások meghatározó szereplője.

Amennyiben nívós és érdekes munkahelyet keresel

OPERÁTOR munkakörben,

DOLGOZZ NÁLUNK!

Munkavégzésed helye: Budapest

Érdekességek az operátor feladatai közül:

  •  biztonságtechnikai eszközöket, rendszereket felügyelsz,
  • rendkívüli események, szabálysértések megelőzésében, megszüntetésében veszel részt.

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  •  akarsz és tudsz hasznos munkát végezni,
  • társalgási szinten beszéled az angol nyelvet,
  • Office ismertekkel rendelkezel,
  • jó a szellemi állóképességed,
  • rendelkezel covid védettségi igazolvánnyal.

Munkádért biztosítunk:

  • megbecsülést,
  • versenyképes jövedelmet,
  • élet- és balesetbiztosítást,
  • cafeteria-t,
  • hightech rendszerekkel, eszközökkel dolgozhatsz,
  • kiváló minőségű és barátságos irodai munkakörnyezetet.
  • rengeteg tapasztalatot szerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget kapsz egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.

Szakmai önéletrajzodat várjuk a “Jelentkezem” gombra kattintva vagy az allas@civil.hu email címre!