Oktatási adminisztrátor

A CIVIL Zrt.

KÉPZÉSI ADMINISZTRÁTORT

keres.

Cégünk a CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. már 30 éve meghatározó szereplője a vagyonvédelmi piacnak. Mivel vállalatunkban folyamatos az innováció, amely a képzési területünket is érinti, ezért keressük bővülő csapatunkba új kollégánkat.

Miért érdemes velünk dolgozni?

Új rendszerünk bevezetésében veszel részt, így várhatóan sok kihívást jelentő feladattal találkozol majd. Számítunk az alaposságodra, hiszen folyamatosan határidős feladatokkal fogsz foglalkozni. Munkád során több ezer szakember fejlesztésének a részese leszel, ezáltal változatos feladatokra is számíthatsz.

Feladatok, amelyben számítunk Rád:

  • e-learning felületen adminisztrációs feladatok ellátása, segítség nyújtás a kurzusok indításában,
  • megrendelések nyomon követése,
  • nyilvántartási adatok ellenőrzése,
  • szervezési feladatokban való részvétel,
  • vizsgaeredmények összegyűjtése, igazolások kiállítása,
  • számlázási feladatok előkészítése,
  • határidők nyomon követése,
  • tájékoztatási, információ adási kötelezettségek teljesítése,
  • kimutatások, statisztikák készítése,
  • együttműködés más szervezeti egység munkatársaival

Rád van szükségünk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • középfokú végzettség (gazdasági, irodai ügyviteli vagy oktatásszervezési),
  • MS Office magabiztos felhasználó szintű ismerete, kiemelten az Excel ismerete,
  • B típusú jogosítvány vezetési tapasztalattal,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • előny, hogyha HR képzési területen tapasztalatot szereztél.

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a jelentkezem gombra kattintva.