Minőségirányítási vezető

A CIVIL Zrt.

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐT

keres.

A 30 éves múlttal rendelkező CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. a magyarországi vagyonvédelmi cégek egyik jelentős képviselője.

Ha szeretne egy ilyen nagy múlttal rendelkező, stabil vállalat tagja lenni, csatlakozzon hozzánk.

Feladatok, amiben számítunk Önre:
  • vezeti és kezeli a minőségirányítási rendszer eljárási utasításait,
  • meghatározza a munkaköri leírások minőségirányítási tartalmát, a tanúsított szabványok szerint,
  • meghatározza és kiadás előtt egyezteti az alkalmazandó minőségirányítási feljegyzések formátumait,
  • meghatározza a nemmegfelelőségek megszüntetésének módját,
  • a vezérigazgatóval (ügyvezetővel) kiadás előtt egyezteti és jóváhagyatja a vezetőségi átvizsgálások programját és az éves audit-tervet,
  • kiadás előtt egyezteti, véleményezteti a minőségirányítási rendszer eljárásait,
  • vezeti az eljárások és a minőségirányítási feljegyzések formátumainak jegyzékét,
  • nyilvántartja a le nem zárt nemmegfelelőségeket, és ellenőrzi a megtett intézkedéseket, továbbá azok végrehajtását,
  • folyamatosan figyelemmel kíséri a minőségirányítási rendszerre vonatkozó előírások változásait és ennek megfelelően módosítja a dokumentációt,
  • ellenőrizi az audit jelentés alapján, hogy az auditot a szabvány és a program szerint hajtották-e végre,
  • igazolja az auditok végrehajtását.
  Amit kérünk Öntől:
  • felsőfokú (mérnöki, biztonságtechnikai, gazdasági) végzettség,
  • 1-3 éves minőségirányításban szerzett tapasztalat (előny a vagyonvédelmi szolgáltatásban szerzett),
  • az ISO 9001; ISO 14001; ISO 45001; ISO 27001 szabványok ismerete,
  • MS Office felhasználó szintű ismerete,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • angol alapfokú nyelvtudás,
  • B típusú jogosítvány.

Kérjük, hogy vegye figyelembe, hogy a pályázatban csak azok jelentkezését tudjuk fogadni, akik valóban megfelelnek a hirdetésben megjelölt elvárásoknak. Megértését köszönjük!

Kérjük, küldje el nekünk szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével a csorbarezgo.cintia@civil.hu email címre. Köszönjük!