Mérlegképes könyvelő

A CIVIL CÉGCSOPORT egyik tagcége

munkatársat keres

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

 Ez egy teljes munkaidős, felelősségteljes munkakör egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben, ahol az eredményorientáltság van a fókuszban. Ha szeretne egy olyan csapathoz tartozni, ahol a precíz, lelkiismeretes munkát megjutalmazzák, jelentkezzen hozzánk!

Új munkatársunk feladatai:

  •  teljes körű könyvelési feladatok,
  • adózási kötelezettségek megállapítása,
  • adóbevallások elkészítése,
  • éves beszámoló készítése,
  • egyeztetések, együttműködés a könyvvizsgálóval,
  • részvétel napi könyvelési feladatokban (szállítói számlák, tárgyi eszköz)
  • analitikus nyilvántartások vezetése,
  • folyószámlák és főkönyv egyezőségének biztosítása,
  • kifizetések (szállítói átutalások előkészítése, teljes körű ügyintézése),
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, szállítói folyószámlák egyeztetése,
  • a cégcsoport könyvelőivel, kontrollerekkel együttműködés,
  • társosztályokkal való együttműködés.

 Az eredményes munkavégzéshez szükséges:

  • mérlegképes könyvelői végzettség elvárás,
  • felsőfokú számviteli végzettség előny;
  • számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete,
  • minimum 5 -8 év hasonló területen szerzett tapasztalat, ezen belül:
    • beszámoló-, mérlegkészítésben szerzett minimum 2-3 éves gyakorlat,
  • pontos munkavégzés,
  • magas szintű felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Mindenképp előnyben részesül, ha rendelkezik:

  •  integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (Navision)
  • informatikai ismeretek

Küldje el nekünk szakmai önéletrajzát és bérigényét az allas@civil.hu e-mail címre vagy a „Jelentkezem” gombra kattintva. Köszönjük!