Kirendeltségvezető

A CIVIL Zrt.

KIRENDELTSÉGVEZETŐT

keres.

Amiért érdemes velünk dolgozni:

Egy biztos hátteret nyújtó 30 éve folyamatosan fejlődő és bővülő cég tagja lehetsz, ahol hosszú távon számítunk szaktudásodra. A mindennapi munkád során kihívással teli, változatos feladatok elvégzésében veszel részt.

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Feladatok, amelyekben számítunk Rád:

  • vagyonvédelmi operatív feladatok végrehajtatása,
  • személy- és vagyonőrök képzése, ellenőrzése,
  • részvétel a szakmai anyagok összeállításában,
  • jelentések, elemzések, javaslatok készítése,
  • őrutasítások, munkautasítások rendszeres karbantartása,
  • együttműködés a vevőkkel és az alvállalkozókkal.

Rád van szükségünk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • minimum 2 éves élőerős őrzésvédelmi területen szerzett objektumvezetői vagy szolgálatvezetői tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • személy- és vagyonőri igazolvány, tanúsítvány,
  • MS Office felhasználói szintű ismeret (Word, Excel).

Kérjük, vedd figyelembe, hogy a pályázatban csak azok jelentkezését tudjuk fogadni, akik valóban megfelelnek a hirdetésben megjelölt elvárásoknak. Megértésedet köszönjük!

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a „jelentkezem” gombra kattintva.