Informatikus

CIVIL CÉGCSOPORT TAGJA

A CIVIL ITIM Zrt.

informatikus

munkatársat keres

A CIVIL ITIM Zrt. bővülő csapatába keresi új munkatársát. Ha hosszú távon sikereket szeretnél elérni a munkádban csatlakozz hozzánk.

Miért érdemes velünk dolgozni?

Rengeteg tapasztalatot szerezhetsz és nagy fokú fejlődési lehetőséget kínálunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben, ahol az eredményorientáltság van a fókuszban. Ha szeretnél egy olyan csapathoz tartozni, ahol fontos, hogy önálló döntéseket is hozhass és lelkiismeretes munkádat megjutalmazzák, csatlakozz hozzánk! Feladatköröd széles spektrumon kínál változatos feladatokat, amelyekben kibontakozhatsz.

Néhány érdekesség a feladatok közül:

  • számítógépek előkészítése kiadásra (OS telepítés, szükséges programok telepítése, beállítása),
  • a számítástechnikai eszközök beszerzése, szervizelése, javíttatása,
  • időnként hardveres és szoftveres hibaelhárítás a felhasználók számítógépén, nyomtatókon, mobil telefonokon Budapesten és vidéken egyaránt,
  • a cég informatikai fejlesztéseivel kapcsolatosan a belső igények felmérése -együttműködés a belső alkalmazottakkal-, ajánlatok bekérése és döntés előkészítés támogatása,
  • a cég informatikai rendszerében az egyes felhasználók hozzáféréseinek beállítása, módosítása (Mappa jogosultságok Active Directory, Sophos) a beérkezett felsővezetői igényeknek megfelelően,
  • a cég helyi hálózatának építése, fejlesztése, karbantartása, és hibaelhárítása,
  • VPN kapcsolat létrehozása,
  • hálózati eszközök (switchek, routerek) beállítása, üzemeltetése,
  • bejövő szolgáltatói vezetékes telefon és internet vonalak hibáinak elhárítása, együttműködve a szolgáltatók műszaki szakembereivel.

Rád van szükségünk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • minimum középfokú informatikai végzettség,
  • angol nyelv középfokú ismerete, szakmai angol nyelv ismerete,
  • MS Word, MS Excel, MS PowerPoint szoftverek magabiztos használata,
  • Windows Server, MS SQL, Active Directory, MS Exchange, Group Policy,
  • TCP/IP hálózati ismeretek: Routing, switching,
  • tűzfal eszközök működésének ismerete,
  • Android és IOS mobiltelefon rendszerek ismerete.

Kérjük, vedd figyelembe, hogy a pályázatban csak azok jelentkezését tudjuk fogadni, akik valóban megfelelnek a hirdetésben megjelölt elvárásoknak. Megértésedet köszönjük!

Jelentkezz most és csapatunk tagja lehetsz! Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a csorbarezgo.cintia@civil.hu email címre