Informatikus

A CIVIL CÉGCSOPORT TAGJA

a CIVIL ITIM Zrt.

informatikus

munkatársat keres

Vállalatunk bővülő csapatába keressük új munkatársunkat. Ha fontos számodra, hogy magas technológiai színvonalon dolgozz, csatlakozz hozzánk.

Amiért érdemes velünk dolgozni:
Nagyfokú tapasztalatot szerzel és folyamatos fejlődési lehetőséget kínálunk, amelyet egy mentorprogram keretében biztosítunk a számodra. Egy olyan csapathoz fogsz tartozni, ahol fontos a széles spektrumon kínált változatos feladatok mennyisége, melyekben kibontakozhatsz. Bele fogsz látni egy precíziós technológiával dolgozó vállalati környezet mindennapjaiba.

Néhány érdekesség a feladatok közül:

  • a cég virtuális kiszolgálóin (Hyper-V virtualizációs technológia) a szoftverek telepítése, üzemeltetése, karbantartása, frissítése,
  • Exchange levelezőrendszer karbantartása, hibaelhárítás, frissítése,
  • VPN kapcsolat létrehozása,
  • hálózati eszközök (switchek, routerek) beállítása, üzemeltetése,
  • a cég informatikai rendszerében az egyes felhasználók hozzáféréseinek beállítása, módosítása (Mappa jogosultságok Active Directory) a beérkezett felsővezetői igényeknek megfelelően,
  • bejövő szolgáltatói vezetékes telefon és internet vonalak hibáinak elhárítása, együttműködve a szolgáltatók műszaki szakembereivel,
  • a számítástechnikai eszközök beszerzése, szervizelése, javíttatása,
  • számítógépek előkészítése kiadásra (OS telepítés, szükséges programok telepítése, beállítása),
  • központi nyomtatók hibakeresése, szükség esetén kapcsolatfelvétel a szervizes kollégákkal,
  • időnként hardveres és szoftveres hibaelhárítás a felhasználók számítógépén, nyomtatókon, mobil telefonokon Budapesten és vidéken egyaránt,
  • kliens oldali napi feladatok ellátása.

 Rád van szükségünk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • minimum középfokú informatikai végzettség,
  • angol nyelv középfokú ismerete, szakmai angol nyelv ismerete,
  • MS Word, MS Excel, MS PowerPoint szoftverek magabiztos használata,
  • Windows Server, MS SQL, Active Directory, MS Exchange, Group Policy,
  • ESET Vírusellenőrző program ismerete,
  • TCP/IP hálózati ismeretek: Routing, switching,
  • tűzfal eszközök működésének ismerete,
  • Android és IOS mobiltelefon rendszerek ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

 Kérjük, vedd figyelembe, hogy a pályázatban csak azok jelentkezését tudjuk fogadni, akik valóban megfelelnek a hirdetésben megjelölt elvárásoknak.
Megértésedet köszönjük!

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a
„Jelentkezem” gombra kattintva vagy az allas@civil.hu e-mail címre.