Informatikus

A CIVIL CÉGCSOPORT TAGJA

A CIVIL ITIM Zrt.

informatikus

munkatársat keres.

Vállalatunk bővülő csapatába keressük új munkatársunkat.

Amiért érdemes velünk dolgozni!

Nagyfokú tapasztalatszerzést, folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőséget, továbbá szakmai előremenetelt kínálunk. Egy olyan fiatalos, összetartó csapathoz fogsz tartozni, ahol széles spektrumon kínált változatos feladatokat fogsz ellátni.

Felelősségteljes munkádra hosszú távon számítunk. Egy azonnali kezdési lehetőség mellett, teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszonyt, versenyképes, személyre szabott juttatási csomaggal ajánlunk neked egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.

Néhány érdekesség a feladatok közül:

  • a cég virtuális kiszolgálóin (Hyper-V virtualizációs technológia) a szoftverek telepítése, üzemeltetése, karbantartása,
  • Exchange levelezőrendszer karbantartása, hibaelhárítás,
  • VPN kapcsolat létrehozása,
  • hálózati eszközök (L2L3 switchek, routerek) beállítása, üzemeltetése,
  • a cég informatikai rendszerében az egyes felhasználók hozzáféréseinek beállítása, módosítása (Mappa jogosultságok Active Directory),
  • szerver oldali üzemeltetés, telepítés, karbantartás,
  • szerver oldali mentések konfigurálása, ellenőrzése.

Mindennapi munkádhoz az alábbi ismeretekre van szükséged:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • angol nyelv középfokú ismerete, szakmai angol nyelv ismerete,
  • MS Word, MS Excel, MS PowerPoint szoftverek magabiztos használata,
  • Active Directory, MS Exchange, Group Policy,
  • Windows Server, MS SQL rendszerek mélyebb ismerete (adatbázisok magabiztos konfigurálása, lekérések mentése, visszatöltése stb.),
  • Microsoft Cluster technológiák ismerete,
  • PowerShell magabiztos használta.
  • Microsoft Hyper-V virtualizációs technológiájának ismerete,
  • ESET Vírusellenőrző program ismerete,
  • TCP/IP hálózati ismeretek: Routing, switching,
  • tűzfal eszközök működésének ismerete,
  • Android és IOS mobiltelefon rendszerek ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Önéletrajzodat várjuk a „jelentkezem” gombra kattintva vagy az allas@civil.hu e-mail címen.