Informatikus

CIVIL CÉGCSOPORT TAGJA

A CIVIL ITIM Zrt.

informatikus

munkatársat keres

Vállalatunk bővülő csapatába keressük új munkatársunkat. Ha fontos számodra, hogy magas technológiai színvonalon dolgozz, csatlakozz hozzánk.

Amiért érdemes velünk dolgozni!

Nagyfokú tapasztalatot szerzel és folyamatos fejlődési lehetőséget kínálunk, amelyet egy mentorprogram keretében biztosítunk a számodra. Egy olyan csapathoz fogsz tartozni, ahol fontos a széles spektrumon kínált változatos feladatok mennyisége, melyekben kibontakozhatsz. Bele fogsz látni egy precíziós technológiával dolgozó vállalati környezet mindennapjaiba.

Néhány érdekesség a feladatok közül:

  • a cég virtuális kiszolgálóin (Hyper-V virtualizációs technológia) a szoftverek telepítése, üzemeltetése, karbantartása,
  • Exchange levelezőrendszer karbantartása, hibaelhárítás,
  • VPN kapcsolat létrehozása,
  • hálózati eszközök (switchek, routerek) beállítása, üzemeltetése,
  • a cég informatikai rendszerében az egyes felhasználók hozzáféréseinek beállítása, módosítása (Mappa jogosultságok Active Directory) a beérkezett felsővezetői igényeknek megfelelően,
  • bejövő szolgáltatói vezetékes telefon és internet vonalak hibáinak elhárítása, együttműködve a szolgáltatók műszaki szakembereivel,
  • a számítástechnikai eszközök beszerzése, szervizelése, javíttatása,
  • számítógépek előkészítése kiadásra (OS telepítés, szükséges programok telepítése, beállítása),
  • központi nyomtatók hibakeresése, szükség esetén kapcsolatfelvétel a szervizes kollégákkal,
  • időnként hardveres és szoftveres hibaelhárítás a felhasználók számítógépén, nyomtatókon, mobil telefonokon Budapesten és vidéken egyaránt,
  • kliens oldali napi feladatok ellátása.

Rád van szükségünk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • minimum középfokú informatikai végzettség,
  • angol nyelv középfokú ismerete, szakmai angol nyelv ismerete,
  • MS Word, MS Excel, MS PowerPoint szoftverek magabiztos használata,
  • Windows Server, MS SQL, Active Directory, MS Exchange, Group Policy,
  • ESET Vírusellenőrző program ismerete,
  • TCP/IP hálózati ismeretek: Routing, switching,
  • tűzfal eszközök működésének ismerete,
  • Android és IOS mobiltelefon rendszerek ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Kérjük, vedd figyelembe, hogy a pályázatban csak azok jelentkezését tudjuk fogadni, akik valóban megfelelnek a hirdetésben megjelölt elvárásoknak. Megértésedet köszönjük!

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a „jelentkezem” gombra kattintva.