HR munkatárs

A CIVIL Zrt.

HR MUNKATÁRSAT

keres.

A CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt.  30 éve a szolgáltatások széles skáláját nyújtja a megbízók értékeinek megvédése érdekében.

 Ha szeretne egy nagy múlttal rendelkező, stabil vállalat tagja lenni, jelentkezzen hozzánk!

Miért érdemes velünk dolgozni?

Fiatalos dinamikus csapatunk bővülésének támogatására keresünk új kollégát. Mindennapjaid során változatos feladataid lesznek, amelyek során számítunk a proaktív hozzáállásodra. Szakmai csapatunk folyamatos támogatása mellett fejlődési lehetőséget biztosítunk a számodra.

Feladatok, amelyekben számítunk Rád:

  • toborzási és kiválasztási feladatok végrehajtása a HR vezető támogatásával,
  • toborzási igények meghatározásában való részvétel a munkaerő-gazdálkodás stratégia alapján,
  • toborzási módszerek kiválasztásában való együttműködés,
  • interjúk előkészítése és levezetése, eredmények kiértékelése, javaslattétel,
  • interjútechnika oktatása munkatársak részére,
  • belsőinterjúk, exit interjúk levezénylésében való részvétel.
  • riportok, adatbázisok, statisztikák készítése, kezelése, frissítése,
  • HR csapat munkájának adminisztrációs támogatása.

Rád van szükségünk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • 2-3 éves toborzás kiválasztásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség,
  • MS office felhasználó szintű ismerete.

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Kérjük, vedd figyelembe, hogy a pályázatban csak azok jelentkezését tudjuk fogadni, akik valóban megfelelnek a hirdetésben megjelölt elvárásoknak.