Fegyveres Biztonsági Őr – Százhalombatta

Amennyiben mozgalmas és érdekes munkahelyet keresel

Fegyveres Biztonsági Őr (FBŐ) munkakörben

DOLGOZZ NÁLUNK!

  Érdekességek a Fegyveres Biztonsági Őr feladatai közül:
  • a járőrözést autóval végzed el havi több száz kilométert vezetve,
  • veszélyes, vagy túlméretes szállítmányokat vezetsz fel az általad is őrzött objektumon belül,
  • földön, vízen, vasúton történő szállításokat felügyelsz,
  • helyszínt biztosítasz,
  • forgalmat irányítasz,
  • biztonságtechnikai eszközöket felügyelsz,
  • rendkívüli események, szabálysértések megelőzésében, megszüntetésében veszel részt.
  Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:
  • akarsz és tudsz hasznos munkát végezni,
  • jó a fizikai állóképességed,
  • „B” kategóriás járművezetői engedélyed van,
  • Word, Excel ismertekkel rendelkezel,
  • személy- és vagyonőri vagy azzal egyenértékű végzettséged van
  • amennyiben még nincs FBŐ képzettséged, és szeretnél a kollégánk lenni, biztosítjuk részedre az ingyenes felkészítést és vizsgát,
  • rengeteg tapasztalatot szerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget kapsz egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.
    • (Cégünk, a CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt.30 éve a vagyonvédelmi szolgáltatások meghatározó szereplője.)
Munkavégzésed helye: Százhalombatta Munkádért kapsz:
  • megbecsülést, fejlődési lehetőséget,
  • versenyképes jövedelmet,
  • munkába járási támogatást,
  • élet- és balesetbiztosítást,
  • cafeteria-t,
  • kiváló és mozgalmas munkakörnyezetet.

Számítunk Rád! Csatlakozz hozzánk!