Fegyveres Biztonsági Őr (FBŐ – Tiszaújváros

Fegyverszerető emberként szeretnél munkahelyet váltani, de eddig nem volt lehetőséged?

Mozgalmas és érdekes munkahelyet keresel?

Dolgozz nálunk!

Cégünk, a CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. 30 éve a vagyonvédelmi szolgáltatások meghatározó szereplője. Több száz család számára nyújt stabil, hosszú távú munkát és kiszámítható jövedelmet. Innovativitásával és munkahelyei fejlesztésével kiemelkedik versenytársai közül.

Miért jó nálunk csapattagnak lenni?

  • vagyonvédelemben átlag feletti fizetés vár rád,
  • balesetbiztosítás és cafeteria-t biztosítunk a számodra,
  • amennyiben még nem rendelkezel FBŐ képzettséggel, de szeretnél kollégánk lenni, Cégünk biztosítja Részedre az ingyenes felkészítést és vizsgáztatást,
  • egy elhivatott szakmai csapat tagja leszel,
  • rengeteg tapasztalatot szerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget adunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.

Néhány érdekesség a fegyveres biztonsági őrök feladatai közül:

  • hatalmas és forgalmas területeken járőrözés autóval,
  • szállítmányokat vezetsz fel az általad is őrzött objektumokon belül,
  • helyszínbiztosítás esetleges baleseteknél,
  • közlekedésbiztonsági, baleset megelőzési feladatok,
  • biztonságtechnikai eszközök felügyelete.

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • személy- és vagyonőri végzettséggel (vagy azzal egyenértékű, jogszabályban meghatározott végzettséggel),
  • feddhetetlen előélettel,
  • a munkakörhöz való egészségügyi és pszichológiai alkalmassággal, - az alkalmassági vizsgálatot térítésmentesen biztosítjuk számodra,
  • jó fizikai állóképességgel,
  • „B” kategóriás járművezetői engedéllyel,
  • számítógépes alapismeretekkel.

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a csorbarezgo.cintia@civil.hu email címre.