Fegyveres Biztonsági Őr (FBŐ) – Százhalombatta

Fegyveres Biztonsági Őr (Százhalombatta)

Fegyverszerető emberként szeretnél munkahelyet váltani, de eddig nem volt lehetőséged?

Mozgalmas és érdekes munkahelyet keresel?

Dolgozz nálunk!

Cégünk, a CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. negyed évszázada a vagyonvédelmi szolgáltatások meghatározó szereplője. Több ezer család számára nyújt stabil, hosszú távú munkát, kiszámítható jövedelmet és kiváló megélhetési lehetőséget. Munkahelyei fejlesztésével kiemelkedik versenytársai közül. Innovatív és munkavállaló barát.

Miért jó nálunk csapattagnak lenni?

  • vagyonvédelemben átlag feletti fizetés vár rád,
  • balesetbiztosítás és cafeteria-t biztosítunk a számodra,
  • amennyiben még nem rendelkezel FBŐ képzettséggel, de szeretnél kollégánk lenni, cégünk biztosítja részedre az ingyenes felkészítést és vizsgáztatást,
  • egy elhivatott szakmai csapat tagja leszel,
  • rengeteg tapasztalatotszerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget adunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.

Néhány érdekesség a fegyveres biztonsági őrök feladatai közül:

  • hatalmas és forgalmas területeken járőrözés autóval;
  • szállítmányokat vezetsz fel az általad is őrzött objektumokon belül;
  • helyszínbiztosítás esetleges baleseteknél;
  • közlekedésbiztonsági, baleset megelőzési feladatok;
  • biztonságtechnikai eszközök felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások

Csatlakozz hozzánk, ha rendelkezel az alábbi képesítésekkel, képességekkel:

  • személy- és vagyonőri végzettséggel (vagy azzal egyenértékű, jogszabályban meghatározott végzettséggel),
  • feddhetetlen előélettel,
  • a munkakörhöz való egészségügyi és pszichológiai alkalmassággal, - az alkalmassági vizsgálatot térítésmentesen biztosítjuk számodra,
  • jó fizikai állóképességgel,
  • „B” kategóriás járművezetői engedéllyel,
  • számítógépes alapismeretekkel.

Munkavégzés helye: SZÁZHALOMBATTA