Értékesítéstámogató junior kontroller

A CIVIL Zrt. vagyonvédelmi vállalkozásunk

munkakörbe hirdet felvételt

A CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt.  30 éve a szolgáltatások széles skáláját nyújtja a megbízók értékeinek megvédése érdekében.

 Ha szeretne egy nagy múlttal rendelkező, stabil vállalat tagja lenni, jelentkezzen hozzánk!

Munkavégzés helye: 1149 Budapest, Angol utca 77.

Amit kínálunk Önnek:

Olyan vállalati kultúrában dolgozhat, ahol az eredményeket helyezzük előtérbe. Fejlődési lehetőséget garantálunk és igényes munkahelyi környezetet. Munkatársaink több évtizedes, kiváló szakmai tapasztalattal rendelkeznek, amellyel biztosítják a vállalat stabilitását. Fontos számunkra, hogy Ön is megismerje és elsajátítsa a közbeszerzési pályázatokkal kapcsolatos előírásokat, szabályokat.

Feladatok, amiben számítunk Önre:

  • kockázat- felmérés, elemzés és értékelés elkészítésében való együttműködés a projektvezető munkatársakkal,
  • ajánlatok, árajánlatok, díjkalkulációk, szerződéstervezetek elkészítésében való közreműködés,
  • szolgáltatási árak kalkulációja,
  • közbeszerzési és magánpiaci beszerzési eljárások, ajánlatkérések figyelemmel kísérése, kezelése,
  • helyszín bejárásokon való aktív részvétel,
  • riportok készítése.

Amit kérünk Öntől:

  • felsőfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi),
  • magas szintű pénzügyi, matematikai ismeret,
  • MS Office magas szintű használata,
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.

Küldje el nekünk szakmai önéletrajzát és bérigényét az allas@civil.hu email címre vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva. Köszönjük!

Kérjük, hogy vegye figyelembe, hogy a pályázatban csak azok jelentkezését tudjuk fogadni, akik valóban megfelelnek a hirdetésben megjelölt elvárásoknak.

Megértését köszönjük!