Biztonságtechnikai szerelő

Biztonságtechnikai szerelőt keresünk.

A CIVIL ERANDO Rendszertechnika Kft. több ezer ügyféllel, országos lefedettséggel működik immáron 20 éve. Ha szeretnél elmerülni a biztonságtechnika világában, jelentkezz nyitott pozíciónkra!

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • munkádat specifikus szakmai képzésekkel támogatjuk,
  • hozzájárulunk a szakmai fejlődésedhez,
  • hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk számodra,
  • egy stabil háttérrel rendelkező vállalat tagja lehetsz,
  • cafeteria és sportolási lehetőséget adunk,
  • élet- és balesetbiztosítást kötünk Rád.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • vagyonvédelmi rendszerek, (videó megfigyelő, behatolásjelző, beléptető, tűzjelző és aktív/passzív IP hálózatok, kaputelefon rendszerek karbantartása, hibajavítása és üzemeltetése,
  • eseti jelleggel meglevő rendszerek bővítése, új rendszerek telepítése és beüzemelése (oktatást követően),
  • dokumentációs feladatok ellátása.

Fontos, hogy rendelkezz:

  • biztonságtechnikai rendszert szerelő igazolvánnyal,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalattal,
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal.

Amit biztosítunk:

  • munkaruha,
  • feladatok ellátáshoz szükséges szerszámok,
  • cégautó-magánhasználattal,
  • céges telefon.

Szakmai önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva vagy az allas@civil.hu e-mail címen várjuk!