Biztonságtechnikai mérnök

Az ERANDO Biztonságtechnikai Kft. (CIVIL Cégcsoport tagja)

BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖKÖT

keres.

Hosszútávú munkalehetőséget kínálunk a már negyed évszázada stabilan működő cégünkben, amely meghatározó szerepet tölt be a biztonságtechnikai piacon. A projekteket teljeskörűen levezető fiatalos mérnöki csapatba keressük az új kollégánkat. Ha szeretnél részt venni változatos és egyben szakmai kihívást jelentő feladatokban és mindezt egy modern irodai környezetben, akkor csatlakozz hozzánk!

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, projektek helyszíne az egész országban

Feladatok, amelyekben számítunk rád:

  • biztonságtechnikai rendszerek tervezése, árajánlatok készítése, rendszer felmérések,
  • projektmunkák szervezése, lebonyolítása,
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal,
  • pályázati anyagok előkészítésében való részvétel (műszaki feladatok).

Rád van szükségünk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (biztonságtechnikai mérnök)
  • minimum 3 éves biztonságtechnikai területen szerzett gyakorlat,
  • IP technológia és integrált rendszerek ismerete,
  • minimum 3 éves IP és integrált rendszerek tervezésében, kivitelezésében szerzett gyakorlat,
  • minimum 3 éves tapasztalat projektmunka vezetésében,
  • Microsoft Office magas szintű ismerete,
  • Autocad tervező program felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Kérlek, küldd el nekünk önéletrajzod és bérigényed a jelentkezem gombra kattintva!

Köszönjük!