Adminisztrátor

Mozgalmas és érdekes munkahelyet keresel?

DOLGOZZ NÁLUNK

ADMINISZTRÁTOR MUNKAKÖRBEN

Munkavégzésed helye: Budapest

Néhány érdekesség a leendő feladataid közül:

  • több ezer munkatárssal tarthatsz munkakapcsolatot,
  • a kollegáid szakmai előmenetelét segítheted képzés szervezéssel,
  • fejlesztésekben vehetsz részt,
  • döntés előkészítésekhez biztosítasz stabil, megbízható információkat,
  • rengeteg tapasztalatot szerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget kapsz egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben. (Cégünk, a CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt. 30 éve a vagyonvédelmi szolgáltatások meghatározó szereplője.)

Te lehetsz a következő csapattag, mert:

  • akarsz és tudsz hasznos munkát végezni,
  • precíz, pontos vagy,
  • van empatikus készséged a tanulási-, és vizsgadrukkal rendelkezők támogatására,
  • kiváló Word, Excel, PowerPoint ismertekkel rendelkezel,
  • erős az új informatikai programok terjesztésével kapcsolatos affinitásod,
  • jól kezeled és viseled munkahelyi csúcsokat és mélységeket,

Munkádért kapsz:

    • megbecsülést, fejlődési lehetőséget,
    • versenyképes jövedelmet,
    • élet- és balesetbiztosítást,
    • cafeteria-t,
    • kiváló és inspiráló munkakörnyezetet.

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a Jelentkezem gombra kattintva.